ZBEÜ’den ”2024 Emekliler Yılı” Etkinliği

ZBEÜ’den ”2024 Emekliler Yılı” Etkinliği
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nde, ” 2024 Emekliler Yılı Türkiye Yüzyılının Emektarları Projesi ” ve ”30 Haziran Dünya Emekliler Günü” kapsamında; sağlıklı yaşlanma, nefes egzersizi, ebru sanat etkinliği ve mandala etkinliği gerçekleştirildi.
Farabi Kampüsünde gerçekleştirilen etkinliklere, ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Vali Yardımcısı Turgut Subaşı , Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mehmet Türkmen Köse, Genel Sekreter Prof. Dr. Zehra Safi Öz, akademisyenler ve çok sayıda Huzurevi sakini katıldı.
Etkinlikte konuşan Rektör Özölçer, ” Huzurevi sakinleriyle bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz. Ülkemizin kalkınmasına emekleri ile katkıda bulunmuş olan emeklilerimize verilen değeri ortaya koymak için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2024 yılı, ”Emekliler Yılı” olarak ilan edilmiştir. Bu tür etkinliklerin, toplumsal dayanışmayı ve kuşaklar arası bağı güçlendirdiğine inanıyorum. Bugün burada bizlerle birlikte olan tüm Huzurevi sakinlerimize, etkinliklerimize katılım gösteren değerli misafirlerimize ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir