YİNE YEŞİLLENDİ KOZLU SAHİLİ

projenin mimarı yine görev başında..

proje büyüyor, değişim sürüyor

 

YİNE YEŞİLLENDİ

KOZLU SAHİLİ

Zonguldak’ın en gözde halka açık sosyal yaşam alanlarını bünyesinde barındıran Kozlu Sahili yeşillenmeye devam ediyor.

Kozlu sahil şeridindeki ağaçlandırma ve çimlendirme çalışmalarının ardı arkası kesilmiyor.

Kozlu  Belediyesi ekipleri tarafından Kurban Bayramı öncesinde başlatılan çalışmalar sonucunda, Kozlu Sahilinde yeni oluşturulan  alanlar çevre düzenlemesi yapılarak vatandaşların kullanımına sunuldu.

Kozlu Belediye Başkanı  Ali BEKTAŞ tarafından daha önceki dönemlerde Kozlu Sahil Projesi kapsamında  Zonguldak ve Kozlu halkının hizmetine sunulan Kozlu sahilinde 3. etap sahil projesi çalışmaları devam ediyor.

Zonguldak bölgesinin en gözde sosyal donatı ve piknik alanlarını bünyesinde barındıran Kozlu Sahili cazibe merkezi olarak Kozlu dışında Zonguldak ve bölge halkına da yıllardır hizmet veriyor.

Birinci etap ve İkinci  etap sahil projesi çalışmalarının ardından 3. etap çalışmalarla Karadeniz’in mavisine eşlik eden yemyeşil sahil şeridiyle her geçen gün daha da büyüyen Kozlu Sahili bu Kurban Bayramında da vatandaşların akınına uğradı.

PROJENİN MİMARI YİNE GÖREV BAŞINDA

PROJE BÜYÜYOR, DEĞİŞİM SÜRÜYOR

Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş’ın talimatıyla, Kozlu Belediyesi ekiplerinin çalışmaları sonucunda kazanılan  alanlardaki çimlendirme ve ağaçlandırma çalışmaları Kurban Bayramından önce tamamlandı. Zonguldak halkının sosyal yaşantısına hizmet vermek amacıyla oturma grupları, piknik ve spor alanları ve yürüyüş parkurları ile donatılan Kozlu Sahilindeki büyük değişim, yeni oluşturulan alanlarda ki çalışmalarla devam ediyor.Polisevi’nden itibaren kumsal boyunca uzanan alanların ağaçlandırılması,  akabinde çimlendirilmesiyle Kozlu sahilindeki büyük değişim tüm hızıyla sürüyor.

YEŞİL 1

 

 

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir