” Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz”

Kozlu Belediyesi’ne ait araçlara yapılan saldırıyı şiddetle kınıyoruz, karşısındayız ve destek vermeye hazırız.

” SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUZ”

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Kozlu Belediyesi araçlarına yapılan saldırıyı kınadı. Çağlayan açıklamasında; ” Kozlu Belediyesi’nin garajında duran araçlara yapılan saldırıyı şiddetle kınıyoruz.Biz geçmişten bugüne kadar şiddetin, vandallığın karşısında durduğumuz gibi bugün de karşısında duracağız. Gezi olaylarında halkın, milletin malına zarar verenlerin nasıl ki karşısındaysak, 1 Mayıs kutlamalarında polisimize yapılan saldırının, teçhizatına verilen zararın nasıl ki karşısındaysak, geçmişte Çatalağzı Belediyesi’ne yapılan saldırının nasıl ki karşısında durup belediye başkanımıza destek verdiysek, şiddeti uygulayan, vandallığı yapan veyahut bunlara yol açan her kim olursa olsun karşısındayız.Bu tür eylemleri gerçekleştirenlerin partisine, diline, dinine, ırkına bakmadan karşısında durmaya da devam edeceğiz.
Öte yandan Kozlu Belediye Başkanı Altuğ Dökmeci bir açıklamasında tehdit ve baskı gördüklerini ifade etti. Hukuk yoluna başvurduğu gün açıkça söylüyorum biz kendisine destek vereceğiz. Bu tür baskı ve yıldırma girişimlerinin, nerden gelirse gelsin karşısında olduğumuzu ifade etmek isterim.
Zonguldak şemsiyesi altında parti gözetmeksizin bu tür olaylara karşı tek yumruk olup, toplumsal bir refleks göstermeliyiz” dedi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir