” ÖZEL HASTANE ” İÇİN GÖRÜŞÜYORUZ

Kozlu Belediye Başkanı ALİ BEKTAŞ, Ekim ayı meclis toplantısında ilçede gerçekleşen kamu yatırımları ile Belediye Başkanlığınca gerçekleştirilen rutin çalışmalara ilave olarak Kozlunun tarihini değiştirecek özel hastane görüşmeleri hakkında açıklamalarda bulundu.
Kozlu Belediye Başkanı ALİ BEKTAŞ, ” en az 500 kişinin çalışacağı Özel Hastaneyi Kozlu’ya kazandırmak için görüşmelerimiz devam ediyor” dedi.

” ÖZEL HASTANE İÇİN UĞRAŞIYORUZ ”

KOZLU BELEDİYE BAŞKANI ALİ BEKTAŞ:
” TOPBAŞI SPOR’A YAPACAĞIMIZ SPOR TESİSLERİNİN ÇİMİ KALDI. SUNİ ÇİM İÇİN SPOR BAKANLIĞI İLE RANDEVUMUZ VAR. BU TESİSLER TOPBAŞI SPORUN TESİSLERİ OLACAK.
İLÇEMİZ KAPALI SPOR SALONUNA KAVUŞUYOR. ANCAK, KAPALI SPOR SALONUNUN TRİBÜNSÜZ OLARAK YAPILMASINI KABUL ETMEDİM. TRİBÜNSÜZ BİR SALONU, 28 OKULUN OLDUĞU, BİNLERCE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNİN BULUNDUĞU 50 BİN NÜFUSLU İLÇEMİZ ADINA KABUL EDEMEYECEĞİMİZİ İFADE ETTİK. SONUÇTA 500 KİŞİLİK TRİBÜNE ÇIKARTTIK, PROJE DEĞİŞİKLİĞİ OLMASI HALİNDE 1000 KİŞİLİK OLMASI İÇİN GÖRÜŞMELERİMİZ DEVAM EDİYOR.
ASFALTIMIZ BAŞLAYACAK. ÇAKMAKKAYA MEVKİİNDEN BAŞLAYIP TOPBAŞI SON DURAĞA KADAR GİDEN BİR ÜST YOL VAR. DUYAR CAMİİNİN ARKASINDAN GİDEN YOL VAR. GÜNEY MAHALLESİNİN ANA YOLLARI, TAŞBACA MAHALLESİNİN ANA YOLLARI VAR. DOĞALGAZDAN KAYNAKLANAN YOL SIKINTILARI GİDERİLMİŞ OLACAK. ASFALT İLE İLGİLİ FİNANS SIKINTIMIZ YOK. ÇÖZÜMÜ SAĞLADIK.
DOĞALGAZA ULAŞIM ORANIMIZ NÜFUSA GÖRE YÜZDE 96.7 YE ÇIKTI. İHSANİYE DOĞALGAZ ÇALIŞMALARINI NİSAN AYINDA BAŞLAYIP TEMMUZ AYINA KADAR BİTİRMEYİ HEDEFLİYORUZ. DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI BÜYÜK MALİYET OLUŞTURUYOR. BAZEN TEK BİR EV İÇİN O EVİ SATSANIZ MALİYETİ KARŞILAMAYACAK DURUMLAR OLUYOR. BU ZOR ARAZİ KOŞULLARINDA DOĞALGAZ GELMESİNİ BAŞARMIŞ OLDUK.
AVM OLARAK YAPILAN ANCAK ARADAN GEÇEN UZUN SÜRE SONUNDA BİNA YAPIMI TAMAMLANAN ANCAK HER GEÇEN GÜN VİRANE HALİNE GELEN YERLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER YAPIYORUZ. TAMAMEN KENDİ GİRİŞİMLERİMİZLE BU ALANI KOZLU’YA KAZANDIRMAK İÇİN ÇABALIYORUZ.KONUYU ÖNÜMÜZDEKİ MECLİSE GETİRECEĞİZ. BU BİNAYI BELKİDE KAMULAŞTIRACAĞIZ. ORAYA ÖZEL HASTANE YAPILMASIYLA İLGİLİ ÇOK CİDDİ GÖRÜŞMELERİMİZ VAR. EN KÖTÜ İHTİMALLE KAMULAŞTIRMAYA KADAR GİDECEĞİZ. ŞU ANDA ZONGULDAK’TA ÖZEL HASTANEYE İHTİYAÇ VAR. BU HASTANENİN İLÇEMİZDE OLMASI DA İLÇEMİZ ADINA SON DERECE FAYDA SAĞLAYACAKTIR. KOZLUDA İYİ BİR ÖZEL HASTANE ÇOK CİDDİ İŞ YAPAR VE KOZLUNUN TARİHİNİ DEĞİŞTİRİR. HASTANE KONUSUNDA GEÇEN HAFTA YAKLAŞIK 5-6 SAAT SÜREN TOPLANTI YAPTIK . İNŞALLAH HAYIRLI OLACAK. BU BİNAYI ÖZEL HASTANE YAPTIĞIMIZDA ENAZ 500 KİŞİ ÇALIŞIR. İLÇEMİZİN KALİTESİNE, EKONOMİSİNE, BÖLGEDEKİ STATÜSÜNE ÇOK ÖNEMLİ KATKILAR SAĞLAR, TAM ANLAMIYLA KOZLUNUN TARİHİ DEĞİŞİR.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir