”ÖMER SELİM ALAN AZ BİLE SÖYLEMİŞ”

Kozlu Belediye Başkanı Ali BEKTAŞ: ‘ÖMER SELİM ALAN AZ BİLE SÖYLEMİŞ’

Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş’a, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın basın hakkındaki açıklamalarını nasıl değerlendirdiklerini sorduk.

Ömer Selim Alan’ın  basın hakkındaki açıklamalarına tam destek verdiğini söyleyen  Kozlu Belediye Başkanı Ali BEKTAŞ:

 ‘’ Ömer Selim Alan az bile söylemiş, Altına imzamı atıyorum. Herkes görevini layıkıyla yapacak.Hiç kimseye iftira atmadan, gerçek dışı haberlere sığınıp,  sırf algı oluşturmak gayreti içinde haber yapılmamalı. Bu durumu her şeyden önce  basının basına saygısızlığı olarak değerlendiriyorum. Bir defa Zonguldak’ta basın anlamında birlik beraberlik yok. Realite yok. Birilerinin güdümü altında gazetecilik olmaz. Bundan sonra da biz siyasetçiler olarak medyaya karşı hep birlikte hareket edeceğiz. Milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız ve AK Parti teşkilatımız olarak mesnetsiz ve gerçek dışı saldırılara karşı tek vücut- tek ses olarak hareket edeceğiz. Ömer Selim Alan başkanımız az bile söylemiş’’ açıklamasında bulundu.      

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan,  Elmas TV’de basın mensuplarına şu sözlerle sitemde bulunmuştu:

‘’Zonguldak’ta basın mensuplarının tam anlamıyla görevlerini yaptıklarını sanmıyorum. tabiî ki siyaset yapıyoruz, eleştiriye açığız ama hakaret, iftira, yalan haber yapan varsa bana göre sarı basın kartı da varsa yırtıp atsın. Basının kendi arasında birlik beraberlik yok.Partimi teşkilatımı hedef alıp yazarsanız tepki göstermemiz lazım.Bunlara karşı hep birlikte hareket etmemiz lazım’’.

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir