Muzaffer KAYMAK son yolculuğuna uğurlandı

Muzaffer KAYMAK
Son Yolculuğuna Uğurlandı

Kozlu 19 Mayıs Mahallesi sakinlerinden Muzaffer Kaymak (88) hayatını kaybetti. Kozlu İlçesinin tanınan ve sevilen isimlerinden AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Akın Kaymak ve Akşin Kaymak’ın babası Muzaffer Kaymak Kozlu Aziziye Camiinde 7 Nisan 2024 Pazar günü öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Merhum Muzaffer Kaymak için ilk önce 19 Mayıs Mahallesindeki evinin önünde okunan Kuran-ı Kerim ve dualar eşliğinde helallik istendi. Muzaffer Kaymak, Kozlu Aziziye Camiinde öğle namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrası Kozlu Aile Mezarlığında toprağa verildi.
Kozlu İlçe Müftüsü Şevket Bulut’un kıldırdığı cenaze namazına; Kaymak Ailesi, yakınları ve sevenlerinin yanısıra, Kozlu Belediye Başkanı Altuğ Dökmeci,Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, Zonguldak İl Genel Meclis Üyeleri Necdet Karaveli ve Kerim Yılmaz, siyaset ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile çok kalabalık vatandaş topluluğu katıldı.

Yeni Zonguldak Gazetesi olarak; merhum Muzaffer Kaymak’a Allah’tan rahmet, Kaymak Ailesi başta olmak üzere, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Mekanı Cennet olsun.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir