MEZARLIK İHTİYACI TAMAMEN ÇÖZÜLDÜ

Girişimler sonuç vermeye başladı…Orman Genel Müdürlüğü 30.489.71 metrekarelik alanın tahsis işlemlerini başlattı.

MEZARLIK İHTİYACI TAMAMEN ÇÖZÜLDÜ

AK Parti Zonguldak heyeti,  çevre düzenleme projeleri ve yatırımlar hakkında görüşmek üzere Ankara’ya günü birlik çıkartma yaptı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat KURUM’u ziyaret eden Zonguldak heyeti,  Zonguldak Merkez, Kozlu ve Kilimli ilçelerinde hedeflenen projeler hakkında Bakan Kurum’a detaylı bilgi verdi.

AK Parti Zonguldak milletvekilleri Polat Türkmen ve Hamdi Uçar, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun tarafından gerçekleştirilen ziyarette Zonguldak, Kozlu ve Kilimli’de gerçekleşecek yatırımlar hakkında istişarelerde bulunuldu.

 

BAŞKAN ALİ BEKTAŞ’IN GİRİŞİMLERİ SONUCU

KOZLUNUN MEZARLIK İHTİYACI TAMAMEN ÇÖZÜLDÜ

Yapılan ziyaretleri değerlendiren Kozlu Belediye Başkanı Ali BEKTAŞ, ‘’ milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımız ile birlikte yapmış olduğumuz ziyaretlerden olumlu sonuçlar aldık. Milletvekillerimiz ve  belediye başkanlarımız ile  Zonguldak adına bir bütün olarak hareket ediyoruz. Gerek Bakanlıklar gerek Genel Müdürlükler nezdinde yapmış olduğumuz çok sayıdaki temaslarımız sonucunda bölgemize yapılacak yatırımların sevincini değerli halkımızla birlikte yaşayacağız.

Bu kapsamda ilk olarak,  Kozlumuzun mezarlık ihtiyacının tamamen ortadan kalktığını söyleyebilirim. Yeni mezarlık alanı için Orman Genel Müdürlüğü tahsis işlemleri tamamlanmak üzere. Güney Mahallesi sınırları içinde kalan 30 bin 489.71 metrekarelik alan belediyemize mezarlık alanı için tahsis ediliyor.Yer teslimi yapıldıktan sonra mezarlık alanı düzenleme çalışmalarıyla birlikte dini hizmetlerle ilgili gerekli alt yapı çalışmaları belediyemizce en kısa sürede tamamlanacaktır. Kozlumuzun   geniş ve modern bir mezarlığa kavuşmasının ardından  cenaze defin işlemleri yapılacaktır. Mezarlık Projesinin ardından diğer projelerin de Kozlumuza kazandırılacağını belirtmek istiyorum.Sabır sizden, hizmet bizden. Kıymetli Kozlu halkına sevgi ve saygılarımı sunuyorum’’.

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir