”Kozlu, Türkiye’nin En Güzel İlçesi Oldu..Merkez İlçeninde Çehresi 2 Yıl İçinde Değişecek”

ZEKİ TOSUN İL KONGRESİNDE KONUŞTU: ”KOZLU, ALİ BEKTAŞ İLE TÜRKİYE’NİN EN GÜZEL İLÇESİ OLDU..SIRADA MERKEZ İLÇE VAR”

‘’ KOZLU, TÜRKİYE’NİN EN GÜZEL İLÇESİ OLDU

MERKEZ İLÇENİN DE 2 YIL İÇİNDE ÇEHRESİ DEĞİŞECEK’’

AK Parti Zonguldak 7.olağan İl kongresi 8 Şubat Pazartesi günü Bahçelievler mahallesi site spor salonunda yapıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı video konferans ile bağlandığı kongreye, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı-Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Hayati Yazıcı ile geçmiş dönem Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ile milletvekilleri, belediye başkanları, partililer ile STK temsilcileri katıldı.

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun kongre konuşmasında, ‘’ belediye başkanlarımız iş üretiyor, hizmet üretiyor, eser üretiyor. Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz. Bir, iki yıl içinde merkez ilçenin çehresini tümden değiştireceğiz. Kozlumuzu ülkemizin en güzel ilçesi haline getiren Ali Bektaş ile güzelliğe güzellik katıyoruz’’ dedi.

Mevcut İl Başkanı Zeki Tosun ile tek liste olarak gerçekleşen kongrede AK Parti Zonguldak İl Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Ahmet Çalık, Ali Gümüş, Ali Rıza Bektaş, Aykut Boran, Batuhan Hasanoğlu, Burhan Onuk, Cemalettin Akyol, Çağla Dursun, Döndü Bahadır, Elifnaz Kalaycı, Emine Yüksel, Erdal Mercimek, Fahri Ata, Hamza Gökçek, Hicran Kuru, Kadir Habiboğlu, Kadir Alagöz, Kahraman Mükellef, Mehmet Abalı, Mehmet Akardaş, M.Fatih Çakır, Metin Ergenç, Muammer Avcı, Murat Yiğit Kayhan, Mustafa Aydın, M.Naci Yalçınkaya, Naci Kırlak, Nurşen Dada, Oğuzhan Bayrak, Onur Karadağ, Ömer Gülay, Özkan Akyol, Özlem Karagöz, Remzican Bozkurt, Serap Dilek, Sezai Bükrü, Sunay Çakmak, Uğur Karaarslan, Züleyha Arıman.

 

 

 

 

 

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir