KOZLU AK PARTİ ve ALİ BEKTAŞ BİR KEZ DAHA ZAFERE KOŞUYOR

KOZLU AK PARTİ ve ALİ BEKTAŞ
BİR KEZ DAHA ZAFERE KOŞUYOR

AK Partili Kozlu Belediye Başkanı Ali BEKTAŞ, her zaman olduğu gibi 14 Mayıs seçim çalışmalarında da samimiyeti, doğallığı ve heyecanıyla sahnedeki yerini aldı. Kozlunun son 50 yılına damga vuran yatırımlara imza atarak Kozlu İlçesinin çehresini değiştiren, Kozlu Sahil Düzenleme Projeleriyle Karadenizin En Güzel Sahilini bölge halkının hizmetine sunan ve ilçenin adını tüm Türkiye’ye duyuran Başkan Ali BEKTAŞ belediyecilik hizmetlerine ilave olarak 14 Mayıs seçim çalışmalarında partisi için var gücüyle çalışmaya devam ediyor.
Öpülmedik el, çalmadık kapı bırakmayan Kozlu Belediye Başkanı Ali BEKTAŞ; tecrübesi, ağabeyliği, gönül adamlığı ve halkın sevgisiyle Kozluda bir kez daha AK Partinin açık ara farkla zafere ulaşacak olmasında en büyük faktörlerden biri olarak gösteriliyor.Ayrıca,
Başkan Ali Bektaş’ın varlığı, AK Parti teşkilatlarındaki uyum ve birliktelik anlamında çok büyük bir şans olarak değerlendiriliyor.
Zonguldak İlinin üçüncü büyük ilçesi olan Kozlu’da, AK Parti Kozlu İlçe Teşkilatı kadroları ile 23 köy ve 9 mahallede seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş ve partililer Kozlu halkının yoğun ilgi ve destekleri ile karşılaşıyor. Vatandaşlar, bu ilgi ve desteğin 14 Mayıs’ta Kozlu’da AK Partinin zaferiyle sonuçlanacağını yoğun şekilde dile getiriyor.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir