KIYAR AİLESİ YARDIM BEKLİYOR

DOĞUM SONRASI EVİNDE YATAĞA BAĞIMLI TEDAVİ GÖREN ANNE ZEHRA KIYAR VE 8 AYLIK BEBEĞİ YARDIM BEKLİYOR

 

KIYAR AİLESİ YARDIM BEKLİYOR

Kozlu İlçesi Esenköy mahallesi Değirmenağzı mevkiinde ikamet eden Hüseyin Kıyar, ooğum sonrası evinde yatağa bağlı tedavi gören eşi Zehra Kıyar ve şuan 8 aylık olan bebekleri Meryem Sena Kıyar için uzanacak yardım ellerini bekliyor.

Eşine bakabilmek için ücretsiz izne ayrıldığını ve ikamet ettiği evde kiracı olduğunu söyleyen Hüseyin Kıyar, evde  eşime bakmaya çalışıyorum, bebeğimize ise kardeşim bakıyor.Eşim bebeğimizin doğduğunu dahi bilmiyor.  Zor bir süreçten geçiyoruz. Her türlü yardıma ihtiyacım var diyerek kurum, kuruluş ve hayırseverlerin yardımlarını bekliyor.

Diğer yandan, il dışından Kıyar Ailesine yardım etmek isteyen hayırseverler, Kozlu Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ve gazetemiz aracılığıyla Hüseyin Kıyar’la iletişime geçtiler.

Kendisi ile yapmış olduğumuz  görüşmede yaşanan süreci anlatan  2 çocuk babası Hüseyin Kıyar ‘’destek ve yardımlarından  dolayı herkese çok  teşekkür ediyorum. Ancak tedavi sürecimiz uzun süreceğe benziyor.Bu nedenle telefon numaramı paylaşıyorum. Yardımlarını esirgemeyen herkesten Allah razı olsun’’ dedi.

( Hüseyin Kıyar: 0552 683 9182)

 

Hüseyin Kıyar yaşanları şöyle anlattı:

‘’ eşimin doğum sırasında iki kez kalbi durdu. Bebeğimiz sezaryen sonrası 3 gün 3 gece küvözde kaldı. Tedavi sonrası toparlandı. Şu an 8 aylık. Bebeğimize kardeşim bakıyor. Eşi doğum sonrası 5 buçuk ay yoğun bakımda kaldı. Oksijen gitmemesi sonucu beyninde hasar oluşan eşim yatağa bağımlı olarak evimizde tedavi görüyor. Ben BEÜ Tıp fakültesi hastanesi kantininde çalışıyordum. Fakat eşime bakabilmek için ücretsiz izne ayrıldım. Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyorum’’.

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir