KAHRAMANLARA TEŞEKKÜR PLAKETİ

KOZLU BELEDİYE BAŞKANI ALİ BEKTAŞ, DEPREM BÖLGESİNDE GÖREV ALAN TÜM BELEDİYE PERSONELİNE TEŞEKKÜR ETTİ.

KAHRAMANLARA TEŞEKKÜR PLAKETİ

Kahramanlara teşekkür plaketleri  takdim edildi. Deprem bölgesine giderek arama kurtarma ve lojistik destek hizmetlerine katılan Kozlu Belediyesi Ekiplerine Kozlu Belediye Başkanı Ali BEKTAŞ’ın talimatı ile teşekkür plaketleri takdim edildi.
Törene, AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi UÇAR, AK Parti Kozlu İlçe Başkanı Ünver TAŞKIN, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Personelleri ve deprem bölgesi kahramanları katıldı.
Plaket töreninin ardından, depremzede vatandaşlarımız için dualar edildi. Deprem bölgesinde şuan 15 Belediye Personeli daha bulunurken, Kozlu Belediye Başkanı Ali BEKTAŞ, Deprem Bölgesi Kardeş İl Dayanışması kapsamında Kahramanmaraş ilinde bulunuyor.
BAŞKAN ALİ BEKTAŞ TÜM PERSONELE TEŞEKKÜR ETTİ
Kozlu Belediye Başkanı Ali BEKTAŞ: ” 11 ilimizi etkileyen Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan Rahmet, Yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Ülkemizin başı sağolsun.
Depremzedelere Belediyemiz ve Vatandaşlarımız tarafından yapılan yardımlar tüm hızıyla devam etmektedir. Deprem bölgesinde Belediyemizi temsilen Arama-Kurtarma ve enkaz kaldırma çalışmalarında görev alan tüm personelimize teşekkür ediyorum. Bu kapsamda bölgeden dönen personelimize Taktir Belgesi sunumunu Zonguldak Milletvekilimiz Sayın Hamdi UÇAR’ın katılımları ile gerçekleştirdik”.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir