GMİS’den, Lefkoşa daireleri indirim anlaşması

GMİS’DEN, LEFKOŞA DAİRELERİ
İNDİRİM ANLAŞMASI

Kıprıs Lefkoşa Düzova bölgesinde yapılacak olan 1+1 ve 2+1 daireler için arsa payı tapusu satışında yüzde 10 indirim uygulanacak.
Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) ile Proje Via İnşaat Gayrimenkul Anonim Şirketi arasında Kıbrıs Lefkoşa Düzova bölgesinde yer alan XRE Arsa Airport projesine yönelik indirim anlaşması imzalandı.
Genel Maden İşçileri Sendikası adına Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir ile Proje Via İnşaat Gayrimenkul Anonim Şirketi adına, proje temsilcisi Büşra Çevik arasında Kıbrıs Lefkoşa Düzova bölgesinde yer alan Airport Projesi için imzalanan protokole göre; 1+1 ve 2+1 daireler için arsa payı tapusu satışında yüzde 10 indirim uygulanacak. Proje kapsamında 2025 Kasım sonuna kadar müteahhit firmalara görüşülerek anlaşma yapılacak ve 28 ay içerisinde inşaat ve anahtar teslim süreci olacağı açıklandı. Protokole göre liste fiyatı üzerinden daire almak isteyenlere bir kısmı peşin bir kısmı da 24 ay faizsiz taksit kampanyası uygulanacak.
TTK ve MTA çalışanları, sendika ve kurum kimlik kartlarıyla başvuru yapmaları halinde protokol kapsamındaki indirimden yararlanabilecek. Proje hakkında detaylı bilgi 0533 743 71 08 numaralı hattan alınabilecek.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir