FEVKANİ’Yİ FELAKETE MARUZ BIRAKMAYIZ

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan:
” köprünün yıkımı tercih değil, zaruriyettir. Cesaretle sorumluluk örneği sergiliyoruz. Faciadan sonra anıt dikip, karanfil bırakmak istemiyoruz”

FEVKANİ’Yİ FELAKETE MARUZ BIRAKMAYIZ

AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, CHP İl Başkanı Murat Pulat’a geçmişte CHP’li Zonguldak Belediyesinin köprüaltı esnafına tebligat çektiğini hatırlattı. AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, ” bu şehri yıllarca yönetip bu tespitleri yapamayanlar, ödevlerini yerine getirmeyenler şimdilerde ileştiri yaparak bu işlerin önüne geçmeye çalışıyor. Murat Pulat’a bir konuyu hatırlatmak isterim. Sizler geçmişte köprüaltı esnafına bir tebligat gönderdiniz. Köprünün tehlikeli olduğunu raporlarla beyan edip, dükkanlarını boşaltmalarını istediniz. Fakat bu girişimde başarılı olamadınız. Samimiyetinizi ortaya koyamadınız” dedi.
Başkan Çağlayan, olası bir facianın önüne geçmek için tedbir alındığını ifade ederek, ” olası bir felaketin önüne geçmek için tedbirler alıyoruz. Daha önce yaşanan köprü facialarında olduğu gibi bizler facia sonrasında o bölgelerde anıt dikip karanfil bırakmaktansa, facia olmadan önce gerekli tüm sorumlulukları alarak bir cesaret örneği sergiliyoruz. Köprünün yıkımı üzerinden bizleri şehre ihanet etmekle suçlayan Pulat’a öncelikle şunu söylemek isterim, Fevkani Köprüsünün yıkımı bir tercih değil, zaruriyettir. Fevkani Köprüsü konusunda farklı düşüncelere saygı duymakla birlikte hemşehrilerimizi şehrin önünü açmak noktasında, şehri yönetenlere destek olmaya davet ediyorum” ifadelerine yer verdi.

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir