”EKMEĞİNİN DERDİNDE OLANIN YANINDAYIZ”

Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş: ‘’ bizim hizmet etmek ve çalışanlarımızın  ekmeğini düşünmek gibi bir sorumluluğumuz var. Bunlara Koztaş’ta çalışan 58 aile de dahil’’

‘’EKMEĞİNİN DERDİNDE OLANIN YANINDAYIZ’’

Kozlu Belediyesi Mayıs ayı birinci meclis toplantısı Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş başkanlığında 17 Mayıs Pazartesi günü gerçekleştirildi. Toplantıda; ‘’2020 yılı kesin Hesabı’’ ile ‘’dolu kadro değişikliği’’ hakkındaki talepler  bütçe komisyonuna havale edildi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe edilen ‘’MST kazıcı yükleyici İş Makinesi’’meclis kararı ile kamu yararına tahsis edildi.

‘’Koztaş kira bedellerinin ertelenmesi’’ oy çokluğuyla kabul edildi. Buna göre; 2020 Nisan,Mayıs, Haziran aylarında  ertelenen kira bedelleri Kozlu Belediye Meclisi tarafından oy çokluğuyla kabul edildi.

Kira ertelenmesi hakkında açıklama yapan

Kozlu Belediye  Başkanı Ali BEKTAŞ,

‘’ilçemizde her gün binlerce vatandaşımıza  toplu taşıma hizmeti veren Koztaş bünyesinde 58 arkadaş çalışıyor. Bu arkadaşlar pandeminin olumsuz etkilerine rağmen toplu taşımanın aksamadan yürütülmesi için hem de geçimlerini sağlamak için mücadele veriyorlar.Her biri geçimlerini sağlayıp evlerine ekmek götürme derdinde.Bizde bu arkadaşların ekmeğini düşünüyoruz. Çünkü bizim yaşatma gibi bir derdimiz var.Bizim, kimse mağdur olmasın anlayışıyla Kozluyu yönetmek gibi bir derdimiz var. Erteleme kararı hakkında şikayetler oldu.Bizde, Koronavirüs salgınından olumsuz etkilenen ve gelir kaybına uğrayan bu arkadaşların kira bedellerini almış olduğumuz meclis kararı ile ertelemiş olduk’’ dedi.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir