Devrek Kampüsünde Mezuniyet Coşkusu

Devrek Kampüsünde Mezuniyet Coşkusu

BEÜ  Devrek Meslek Yüksekokulu, Devrek Adalet Meslek Yüksekokulu (MYO) ve Devrek Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu öğrencileri mezuniyet coşkusunu yaşadı.

Devrek MYO, Devrek Adalet MYO, Devrek Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu 2021-2022 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni, 3 Haziran Cuma günü Devrek Stadında gerçekleştirildi.

Törene Rektör Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Devrek Kaymakamı Ümit Altay, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, İlçe Protokol Üyeleri, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, Üniversite Senato Üyeleri, akademik-idari personel ve mezunların aileleri katıldı.

Öğrenci ve öğretim elemanlarının geçit töreninden sonra saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan tören Rektör Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’in açılış konuşması ile devam etti. Rektör Prof. Dr. Özölçer konuşmasına BEÜ öğrencisi merhum Özhan Ulusoy’a rahmet ve ailesine sabır dileyerek başladı.
Devrek kampüsünün büyümesinde ve güçlendirilmesinde destek sağlayan paydaşlara teşekkürlerini ileten

Rektör Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer sözlerini mezun öğrencilere sağlık, mutluluk, başarı dileyerek sonlandırdı.

Konuşmaların ardından Yüksekokul ve MYO programlarını derece ile bitiren öğrencilere protokol tarafından ödülleri verildi. Tören, diplomalarını alan öğrencilerin mezuniyet yemini ederek coşkuyla keplerini atmaları ile sona erdi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir