ÇAĞLAYAN: ” ŞEHRİMİZ 67, HEDEFİMİZ 67 ”

ÇAĞLAYAN: ” ŞEHRİMİZ 67, HEDEFİMİZ 67 ”

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Zonguldak’ın Yeni Türkiye Yüzyılı’nda enerji üssü haline geldiğine dikkat çekerek istikrarın sürmesi için Zonguldaklı vatandaşlardan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi.

Zonguldak’ın Kuzeyin Yıldızı olduğunu ifade eden Başkan Çağlayan, ” doğalgazımızın karaya çıkartılması ile birlikte emeğin, alın terinin,kömürün ve sonunda da enerjinin başkenti olan Zonguldakımız kuzeyin yıldızı olma noktasında emin adımlarla ilerlemektedir. Kuzeyin Yıldızının daha parlak olması için Cumhurbaşkanımıza kuvvetli bir destek rica ediyorum” dedi.

28 Mayıs Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için destek isteyen AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, ” 67’de buluşmak dileği ile yüzde 67’yi hedefliyoruz. Şehrimiz 67, Sevdamız 67, Hedefimiz 67 ” ifadelerini kullandı.

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan istikrarın sürmesi için Zonguldaklı vatandaşlardan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi. İl Başkanı Mustafa Çağlayan yaptığı açıklamada; ” kıymetli hemşehrilerim, milletvekillerimiz mazbatalarını aldılar. Yönetimde istikrar, temsilde adalet istiyoruz. Bu anlamda temsilde adalet gerçekleşmiştir. Şimdi yönetimde istikrar için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Cumhurbaşkanımıza kuvvetli bir destek rica ediyoruz. Zonguldak şemsiyesi altında birleşip, kenetlenip kardeşce yaşadığımız şehrimize hizmet için elimizden gelen herşeyi yapacağız. Bu yüzden ”önce memleket, önce Zonguldak” diyoruz. 67’de buluşmak dileği ile yüzde 67’yi hedefliyoruz. Şehrimiz 67, Hedefimiz 67” dedi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir