BAŞKAN ALİ BEKTAŞ: TEK VÜCUT KENETLENİP, VİRÜS BELASINI DEFETMEK ZORUNDAYIZ

BAŞKAN ALİ BEKTAŞ PERSONELE SESLENDİ.

 

BAŞKAN ALİ BEKTAŞ: ‘TEK VÜCUT KENETLENİP, VİRÜS                                                         BELASINI DEFETMEK ZORUNDAYIZ’

 

Kozlu Belediye Başkanı Ali BEKTAŞ, tüm personele hitaben yaptığı açıklamada;  koronavirüsle mücadelede ilk günden itibaren gerçekleşen ve devam etmekte olan üstün çalışmalardan dolayı çalışanlarına teşekkür etti.

Başkan Ali BEKTAŞ açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

 

Değerli Çalışma Arkadaşlarım

Ülke olarak zor ve sıkıntılı günlerden geçiyoruz. Belediye olarak bizlere çok önemli görevler düşüyor ve ben Başkanınız olarak sizlerle bu görevleri hakkıyla yerine getirip, vaziyetin ciddiyetinde olmanızdan ve duyarlılığınızdan dolayı hepinize sonsuz teşekkürler ediyorum.

Gün, morallerimizi yüksek tutup dayanışma içinde olma günüdür. Belediye olarak sıkıntılar içinde o kenetleneceğimiz günler varsa o günler bu günlerdir.

Şahsımı veya birbirinizi sevmiyor olabilirsiniz. Olabilir…kimsenin zorla birini sevmesi veya sayması gibi bir şey söz konusu değildir.

Ancak; bu günlerde belediye olarak tek vücut kenetlenip halkımızı huzur içinde yaşatıp, virüs belasını defetmek zorundayız

Bunu da bugüne kadar başarıyla gerçekleştirdik. Allah’ın yardımı ve sizlerin gayretleriyle bundan sonra da işin ciddiyetini elden bırakmayıp, kendimizi de sosyal izolasyonla koruyarak, 24 saat görev yaparak savaşmaya devam edip, iki-üç hafta içinde normal günlere döneceğimize inancım sonsuzdur.

Üstün çalışmalarınızdan dolayı hepinize tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Bu Zor Günlerde Allah Hepimizin Yardımcısı Olsun.

ALİ BEKTAŞ

KOZLU BELEDİYE BAŞKANI

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir