Başkan Ali Bektaş çağrı yapmıştı…Yatırımcılar Gelmeye Başladı

BAŞKAN ALİ BEKTAŞ ÇAĞRI YAPMIŞTI…
YATIRIMCILAR GELMEYE BAŞLADI

Kozlu Belediye Başkanı Ali BEKTAŞ, ilçe merkezinde yapımı yarım kalan AVM binası için yatırımcılara çağrıda bulunmuştu. Ülke genelinde ciddi yatırımcıların dikkatini çeken AVM binası için yatırım temsilcileri ile görüşmeler başladı.
Kozlu Belediye Başkanı Ali BEKTAŞ’ın çağrısı üzerine;
Başkan Ali BEKTAŞ’ı makamında ziyaret eden yatırımcılar, AVM binasının muhatapları ve yatırım temsilcileri arasında başlamış olan görüşmeler hakkında görüş alışverişinde bulundular.
AVM binasının ilçeye kazandırılmasıyla, Kozlu adına istihdam ve ilçe ekonomisine ciddi anlamda katkı sağlanmış olacak.

İlçemizde yapımı yarım kalan AVM inşaatının tamamlanarak özel hastaneye dönüştürülmesi konusunda çağrıda bulunan Başkan Ali BEKTAŞ’ın girişimleri ulusal ve yerel basında haber olmuş, bu konu Kozlulu vatandaşlarda heyecan yaratmıştı.
Bu konuda önemli bir gelişme yaşandı…
Yatırımcı kuruluş temsilcilerinden oluşan konsorsiyum yetkilileri Belediye Başkanı Ali BEKTAŞ’ı makamında ziyaret ederek konuyu masaya yatırdılar. Bu yatırımın hastane yada başka bir yatırım konusunda yapılabilecek çalışmalarda bir yol haritası belirlenmesi ve sonuç noktasında alınacak kararların ardından tekrar bir araya gelinmesi konusunda mutabakat sağlandı.
Görüşmede, çözüm için birlikte çalışma kararı alındı.

 

 

 

 

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir