”Adayımız Ömer Selim Alan yüzde 4-5 öndedir”

”ADAYIMIZ ÖMER SELİM ALAN YÜZDE 5 ÖNDEDİR”

ÇAĞLAYAN: ”anketler üzerinden algı oyunlarına başladılar”

Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan muhalefeti eleştirdi. Çağlayan, ”muhalefet anketler üzerinden algı oyunlarına başladı” dedi.
Çağlayan’ın açıklaması şöyle: ” muhalefet yine anketler üzerinden algı oyunlarına başladı. Biz bu oyunu 2019’da yaşamıştık ve milletimiz bu oyunu bozmuştu. Muhalefetin büyükşehir belediye başkanları 2023 yılındaki Cumhurbaşkanlığı seçiminde ” size bir şey söyleyeyim, aramızda kalsın kazanıyoruz” demişlerdi.
Muhalefetin yaptığı anket değil, tutarsızlık ve milletimizi aldatmaktır. Muhalefetin temsilcileri, adaylarının 6.4 puan önde olduğunu açıklıyor ve seçimi kazanacaklarını söylüyor. Bir haftada iki anket açıklayan muhalefet 4 gün önce11.2 puan farkla önde olduklarını açıklamıştı. 4 günde 4.8 puan oy kaybeden bir aday seçime 23 gün kala seçimi kazanabileceğini iddia edebilir mi?
Hem genel merkez hemde yerel şirketlere yaptırdığımız anketlerde Cumhur İttifakı adayımız, Zonguldak belediye başkanımız Ömer Selim Alan’ın yüzde 4-5 önde olduğunu net bir şekilde görüyoruz. Biz milletimize güveniyoruz. 31 Mart 2024 akşamı sandıktan Ömer Selim Alan çıkacaktır. Bu seçim kişilerin seçimi değil, Zonguldak’ın seçimidir. Zonguldak şemsiyesi altında birleşerek, sağına,soluna, rengine, diline,dinine bakmadan Zonguldak’ın geleceğini planladığımız projelerimize herkesin desteğini rica ediyoruz”.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir