KAZAKİSTAN’DAN MİSAFİR VAR

Doğu Kazakistan Devlet Üniversitesi Öğretim Üyesi Erasmus Eğitim Hareketliliği Programı kapsamında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesini ziyaret etti.
BEÜ Yabancı Diller Yüksekokulu, Erasmus Eğitim Hareketliliği Programı kapsamında Sarsen Amanzholov Doğu Kazakistan Devlet Üniversitesi’nden gelen öğretim üyesi Doç. Dr. Tolkyn Abdrakhmanova’yı ağırladı.
Genel sınav haftası dahilinde ölçme ve değerlendirme süreçlerini canlı olarak gözlemleyen Abdrakhmanova programın ilerleyen günlerinde, Farabi Kampüsü’nde gerçekleştirilen Erasmus Koordinatörlüğü ziyareti ve kampüs turu ile beraber, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı ve Bahar Şenlikleri kapsamında düzenlenen etkinliklere katılarak öğrencilerle eğlenceli zaman geçirdi.
Öğretim Görevlisi Dr. Behice Ceyda Songül eşliğinde düzenlenen şehir turu ile Zonguldak’ın doğal ve kültürel zenginliğine tanık olma fırsatı bulan Abdrakhmanova, başta Yüksekokul Müdürü Öğr. Gör. Okşan Dağlı olmak üzere, emeği geçen Öğr. Gör. Dr. Behice Ceyda Songül ile tüm BEÜ personeline ziyareti süresince kendisine gösterilen ilgi ve misafirperver yaklaşımdan ötürü duyduğu şükranı ileterek 20 Mayıs’ta Bülent Ecevit Üniversitesinden ayrıldı.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir