TÜRKİYE İKİ AŞAMALI KAOS PLANININ TEHDİTİ ALTINDADIR

ÖZCAN ÇELİK-SİYASET GÜNLÜĞÜ

TÜRKİYE İKİ AŞAMALI KAOS PLANININ
TEHDİTİ ALTINDADIR

SOĞAN 10 GÜN SONRA 10 LİRANIN ALTINA DÜŞER ANCAK,
ÜLKE İÇİN HEDEFLENEN KAOSUN ATEŞİ 10 YILDA SÖNMEZ

14 Mayıs seçimleri kelimenin tam anlamıyla Kurtuluş Savaşıdır. Uluslararası üst akıllar tarafından organize edilerek; PKK desteğiyle, TBMM çatısı altında yasama erkini ele geçirmeye çalışanların bu ülke için tehdit unsuru oldukları ve dahi Türkiye için hedeflenen iç savaşın başlangıç fitilini ateşlemeye sebep olacakları apaçık ortadadır. Türkiye İki aşamalı bir kaos planıyla karşı karşıyadır. İlk hedef, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleridir. Tarih tekerrürden ibarettir.
Sürekli seçim kaybedenlerin bir kez daha kaybetmemek adına gökten yıldızları dahi vaat ederek, ülke bekası ve güvenliği adına ne kadar tehdit unsuru varsa hepsinin taleplerine ve emrine amade olduklarını görüyoruz.
Soğan ve domates üzerinden anlık karar vermemek lazım. Soğan on gün içinde 10 liranın altına düşer fakat Allah korusun bu ülkede çıkacak olan kaos ateşi inanın 10 yılda sönmez. ”Keşke en büyük sıkıntımız geçici sıkıntılar, soğan, domates fiyatları olsaydı da bu günleri yaşamasaydık” dememek için bu savaşta sağduyu ve feraset sahibi her bir vatandaşımız kendini bu ülkenin askeri olarak görmeli ve görevini yapmalıdır. Bir kez daha ifade ediyorum..Recep Tayyip Erdoğan ilk turda Cumhurbaşkanı seçilecek, AK Parti enaz 301 milletvekili sayısına ulaşacaktır. 21 yılın ardından çıldırma noktasına gelen ve bir kez daha kaybetmek istemeyenlerin PKK-HDP’ye sarılmaları, içinde bulundukları ruh halini ve çaresizliklerini ortaya koymaktadır.
Yerli ve Milli Projelerle; Enerji bağımsızlığını kazanan, kendi doğalgazını, elektriğini, otomobilini üreten, savunma sanayisiyle harikalar yaratan ve Türkiye Yüzyılına DOĞRU ADAM ve DOĞRU ADIMLARLA ilerleyen Türkiye’den duyulan rahatsızlık had safhaya ulaşmış, bu nedenle dahili ve harici topu bir yerde cephe oluşturulmuştur.
Evet ..kaos planının ilk aşaması 14 Mayıs’tır.
Bir seçim biter bir seçim başlar, akabinde 2024 yerel seçimleri var. 2024 seçimleri kaos planının ikinci aşamasıdır. Şayet ilk aşamayı geçerlerse ikinci aşama ülke adına çok daha vahim sonuçlar doğuracaktır. İlk aşamayı yani 14 Mayıs seçimlerini HDP desteğiyle kazanırlarsa, 2024 belediye başkanlığı seçimlerinde Güneydoğu Anadoludaki belediyelerin büyük çoğunluğunu HDP ele geçirir ve PKK ile HDP belediyeleri arasındaki birliktelik yoğunlaşır. ( Zaten, ilk aşama (14 Mayıs) sonunda kayyum atanan belediyeleri HDP’ye teslim edeceklerini de, ülkeyi yeniden İMF’ye mahkum edeceklerini de, enerji politikaları başta olmak üzere tüm kazanımları heba edeceklerini de şimdiden söylüyorlar). Akabinde bu belediyelerin faaliyetleri ve kışkırtmaları sonucu, gerek uluslararası gerekse PKK desteğiyle bu bölgelerde karışıklık çıkar ve maalesef Türkiye’de iç savaş başlar.
Sonuç olarak 14 Mayıs seçimleri seçim olmanın çok daha ötesinde öneme sahiptir. Türkiye, bir daha hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı, telafisi mümkün olmayan sonuçların tehditi altındadır.
14 Mayıs, ülkeye sahip çıkma günüdür.
14 Mayıs, bir kez daha zaferin adı olacaktır.
Saygılarımla


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir