Kozlu’nun en başarısız İlçe Başkanı

ÖZCAN ÇELİK- SİYASET GÜNLÜĞÜ ( köşe yazıları)

KOZLU’NUN EN BAŞARISIZ İLÇE BAŞKANI

Kozlu İlçesinin en kötü ilçe Başkanı. Sizce çok açık değil mi?. Kim bu.? Kim bu siyasete tezat kişilik.
Kozlu İlçe ana kademesiyle, gençlik kollarıyla, hele hele kadın kollarıyla, al birini vur ötekine misali tam bir basiretsizlik, acemilik, iticilik ve halktan uzak, tabandan bi haber bir grup.
Tabi balık baştan kokar. Kukla olmayı baştan kabul etmiş, birilerinin tahakkümü altında olmayı kendine en güvenli liman olarak görmüş, kendiliğinden bir karar alabilme yeteneğine sahip değil, parti tabanını ve geçmişini zerre tanımayan, tanımak için zaten hiçbir çaba içinde olmayan, duyarsız, hiç bir şey bilmediği halde çok biliyorum havalarında olan bir ilçe başkanı olursa, sonuçta bu olur.
Kozlu Belediye Başkanlığı ve partisinin il genel meclisi oylarında hezimete uğrayan bu ilçe başkanı ve yönetiminin bu başarısızlıkta ciddi suçu vardır. Gerçi bu başarısızlık karşısında ben bu ilçe başkanının çok da kendini hırpaladığını, üzüldüğünü dahi düşünmüyorum. Çünkü, adı üstünde duyarsız. Siyasete tezat. Tabana uzak, aklı başka türlü çalışan bir arkadaş kendisi. Hadi duyarlı bir hareket bekleyelim kendisinden. Olması gerekeni yapmasını bekleyelim kendisinden. Görevden alınmadan, kendisinin istifa etmesini tavsiye ediyorum kendisine. Zaten eninde sonunda olacak olan da bu. Biraz aklı varsa ki; duyarsız ama, akıllı olduğunu düşünüyorum, gerekeni yapar. Evet durum bu. Çıta yerlerde geziyor. Bunun varlığının ve devamının bundan sonra zerre faydası yoktur. Sonuç olarak, çok söze gerek yoktur. Bundan memnunsalar devam ettirirler. Yok, bu partide aklı selim ve mantıklı bir üst yönetim anlayışı varsa gereğini yaparlar.
Saygılarımla.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir