Heykelci zihniyete karşı Akıl, Mantık ve Vicdan ile Haydi Bir Daha

HEYKELCİ ZİHNİYETE KARŞI
AKIL, MANTIK ve VİCDAN ile
TÜRKİYE İÇİN HAYDİ BİR DAHA

14 Mayıs seçimleri; akıl, mantık, vicdan muhasebesinin seçmenin tercihlerinde karşılık bulma sınavıdır. Bu sınavın sonucu çok açık ve nettir. Bu sınav Türkiye Yüzyılının anahtarı olacaktır. Bir kez Başkan ERDOĞAN- AK Parti İKTİDAR olacaktır. Bu seçim siyasi parti meselesi değildir. Aklı, mantığı, vicdanı olan, ülkesini seven, geleceğini düşünen her seçmenin sandığa giderek ülkesi adına görevini yapması gerekiyor.
21 yıl boyunca ülkemiz adına gerçekleşen hayal bile edilemeyen ki bazılarının hayal dediği sayısız yatırımlar karşısında vatandaş vicdanının sesine kulak verip, eline aldığı mühürle ERDOĞAN ve AK PARTİYE EVET diyecektir.
Bir tarafta sahte bir masa, bu masanın etrafında ve altında sadece siyasi ikbal uğruna bir araya gelmiş ve ne acı ki HDPKK desteğine muhtaçlıktan onların emrine amade olmuş bir grup var. Bir tarafta ise Türkiye Yüzyılı İçin gecesini gündüzüne katıp durmak yok, yola devam diyen ERDOĞAN ve AK Parti var.
Bir tarafta 21 yıl boyunca kazanan AK Parti daha doğrusu Türkiye var..
Diğer tarafta 21 yıl boyunca kaybeden var. 21 yıldır kaybedenin hala daha yanında olmakta akıl tutulmasından başka bir şey değildir.
Peki ne yaptı Recep Tayyip ERDOĞAN…yapılanları tüm dünya biliyor ve rahatsızlık duyuyor da bizim içerdekiler neden rahatsızlık duyuyor anlamak mümkün değil. Görüyorlar, biliyorlar , yaşıyorlar ama yine de akıllarına ve mantıklarına direniyorlar. Zor olacak, zaman alacak ama yavaş yavaş bu hastalıktan kurtulacaklar. Bir dönem tank palet fabrikası satıldı falan dediler. Bugün Altay Tankı üretiyor bu ülke. Doğalgazı bedava kullanıyor bu ülke..yerli ve milli otomobili, kendi doğalgazını çıkarıyor bu ülke..bunlardan mutlu olmayanı, gurur duymayanı anlamak mümkün değil. Savunma sanayisi, enerji yatırımları, yollar, sosyal yardımlar, barajlar, hastaneler, havaalanları ve daha niceleri..saymak mümkün değil.
Aziz Şehitlerimizin ve bebek katilinin ”heykelini dikeceğiz, heykelini” diyen Selo’yu özgür bırakacaklarını ve PKK’nın karargahları olmuş HDP belediyelerini kayyumdan alarak tekrar HDP’ye vereceklerini söyleyenlere bu millet gereken cevabı 14 Mayıs’ta verecektir. Heykelci zihniyetlerin heykele merakından olsa gerek; Selo’cu olmaları da gayet normaldir. Zira, ”heykelini dikeceğiz” diyen birini hapse atmayıp ta, PKK yuvası olmuş HDP’li belediyelere kayyum atanmayıp ta ne yapılacaktı. Bu iki konu, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin gücünü, AK Parti iktidarının ne kadar muktedir olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur. Diğer yandan,

Dış politikada söz sahibi bir Türkiye ve Dünya Lideri var..burnumuzun dibinde bir savaş var Ukrayna-Rusya Savaşı. Sıradışı bir savaş bu. Savaşı çıkartanların yönetemediği bir savaş bu. Çünkü Amerikanın ve Avrupanın borusu ötmüyor bu savaşta. Savaşın taraflarını toplayıp arabulucuk yapan bir Türkiye ve Dünya Lideri ERDOĞAN var. Tahıl koridorunu yöneten bir Türkiye var..Silivri’ye kurulan Avrupanın en büyük gaz deposu üzerinden Avrupa’ya gaz transferi yapan bir Türkiye var. Avrupa, Rus gazına muhtaç iken enerji bağımsızlığına kavuşan bir Türkiye var.
Uzun lafın kısası…her şey açık ve meydanda.
AK Meydanlar konuşuyor. Tüm Türkiye konuşuyor. Ömrünü bu ülkeye adamış, Türkiye Yüzyılı İçin insan üstü mücadele veren bir ERDOĞAN, bir DÜNYA LİDERİ var. Akıl, mantık ve vicdan ile Haydi Türkiye-Haydi Zonguldak.
Türkiye için HAYDİ BİR DAHA
Saygılarımla.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir