BAŞIM DİK, GÖNLÜM RAHAT

ÖZCAN ÇELİK

Zafer beklendiği gibi Ali Bektaş’ın oldu. Zafere giden bu uzun yolda,

5 yıl öncesinden bu güne kadar Ali Bektaş ile birlikte yürüyen biri olarak bunu hiç kimsede bilmese Allah biliyor diyorum.

İnandığımız yolda, seçimi kazanabilecek adayın yanında olduk.

Seçim sonuçları gösterdi ki; Ali Bektaş her şeye rağmen! seçimi kazanmıştır. Alınan oy son derece düşüktür. Ama  bu kadar ihanetin, kahpeliğin, nankörlüğün ve iki yüzlülüğün olduğu yerde seçim kazanmak yine de önemli bir başarıdır.

Seçimi Ali Bektaş kazanmıştır. Ali Bektaş’ın adaylığının  ne kadar doğru bir tercih olduğu da  ispatlanmıştır. Bu seçimde mensubu bulunduğu partisinin alenen aleyhine çalışanlar ve parti içinde Truva Atı pozisyonunda olanlar ispata gerek kalmaksızın icraatlarını sergilemişlerdir. Şimdi,  menfi veya müspet anlamda -kim neyi hak ettiyse- onu vermenin zamanıdır. Bu durum gevşeklik kaldırmaz. Temizlik şart. Bu kadar kirli bir ortamda sağlıklı adımlar atılamaz.

Aksi halde hak gaspı ve güvensizlik ortaya çıkar. İnşallah bu ihanet yapanların yanına kar kalmaz.

Bu güne kadar inandığım hiçbir değerden vazgeçmedim,  bundan sonra da durum değişmez. Seçim dönemi geride kalmıştır.

Kendimizi hiçte hak etmediğimiz zor bir pozisyonun içinde bulsak ta yine de zorlukla mücadeleyi göze alıp elimizden geleni yapmış olmanın huzuru içerisinde olduğumu belirtmek istiyorum.

Nasipten öteye köy yok.

Bu süreç içinde şayet kimde bir gönül kırgınlığı olduysa hakkını helal etsin. Aynı şekilde şahsım adına da helal olsun. Benimle birlikte gönül birliği yapan, samimiyetlerini ortaya koyan  tüm arkadaşlara, eş dost ve yakınlarıma desteklerinden dolayı gönül dolusu teşekkürlerimi sunuyorum. Var olsunlar, sağ olsunlar.

Saygılarımla.

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir