ALİ BEKTAŞ BAŞKANDIR

ÖZCAN ÇELİK

Beklenen oldu…AK Parti Kozlu belediye başkan adayı kim olur? sorusuna karşılık  hep ‘’beklenen olur’’ demiştik. Beklenen Ali Bektaş’tı. ‘Daima Millet -Daima Hizmet’ yolunda olan AK Parti milletin beklentilerine cevap verdi. Milletin üstünde güç olmadığını bir kez daha gösterdi.

Gazete olarak Ali Başkanın aday olacağından hiçbir zaman şüphe duymadık ve Cuma günü öğleden sonra bu güzel müjdeyi  Ali Başkana bizzat ilettik. Haber kaynağımız bizde saklı tabiî ki.

Ondan sonrası malum..dezenformasyon ( yanlış veya doğruluğu bulunmayan ve kasıtlı olarak yayılan bilgi) yani bilgi kirliliği.

Sonuç olarak;  Ali Başkanın adaylığı Cuma günü kesinleşti, Cumartesi resmileşti, Pazar günüde aday tanıtım toplantısıyla malumun ilanı yapıldı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret ettiği ‘Gönül Belediyeciliği’ doğrultusunda Gönül Adamı Ali Bektaş teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir tarafından Kozlu’nun adayı olarak açıklandı.

Aday tanıtım toplantına beklendiği gibi Kozlu damgasını vurdu. Ali Başkan kendisine gösterilen yoğun ilgi ve sevgiden dolayı spor salonundan en son ayrılan adaydı. Bu ilgi ve yoğun destek her geçen gün daha da artarak seçim akşamı muhteşem bir zafere dönüşecektir.

 

Evet… Ali Başkan  diyorum..Çünkü aday değil BAŞKAN diyorum.

Özellikle CHP’nin aday olmasını istemediği tek isim Ali Bektaş’tı.

CHP bu istekte son derece haklıydı.

Ali Bektaş’ın adaylığı Kozlu’da  ‘seçim bitti’ şeklinde de yorumlandı.

‘’Gönül Adamı-Çözüm Adamı-Hizmet Adamı-Kozlunun Adamı’’

Ali Bektaş şimdi AK Parti’nin Adayı olarak tarihi bir oyla Başkanlığa yürüyor. Rehavete kapılmadan, her zamankinden daha yüksek bir çalışma temposu ve özveriyle seçim çalışmaları yürütülecek ve de sonuç olarak Kozlu Halkı,  Kozluya sahip çıkacaktır.

Saygılarımla.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir