YENİ MEKANLARIMIZA TAŞINDIK!

Kurban Bayramının ardından başlayan ilk mesai günü olan 05 Eylül 2017 Salı Gününden itibaren hem YENİ ZONGULDAK GAZETESİ, hem de ÇELİK TİCARET olarak yepyeni ve modern  mekanlarımıza  TAŞINDIK.

Yepyeni bir büroya kavuşan Yeni Zonguldak Gazetesi  Kozlu’ya kuşbakışı bakan deniz manzaralı terasa da  sahip olan  Gürleyen Apartmanı 7. katında (Ziraat bankası karşısı) , ÇELİK TİCARET ise yeni belediye binasının en başındaki (Başkanlık binasının  altı)  25 AN nolu işyerinde hizmet vermeye devam edecektir.

Yaklaşık 25 yılın ardından yeni mekanlarımızla büyük bir değişime imza atmanın heyecanını ve sevincini yaşarken, çeyrek asırlık süre zarfında bizleri yalnız bırakmayıp, desteklerini esirgemeyen çok değerli müşterilerimize ve okurlarımıza hassaten Tüm Dostlara, Yeni Zonguldak Gazetesi ve Çelik Ticaret olarak teşekkürlerimizi sunarız.

IMG_3718

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>