VE EFSANE MAKAMDA

KOZLU BELEDİYESİ 5 YIL ARADAN SONRA EHLİNE TESLİM…

 

VE EFSANE MAKAMDA

 

Kozlu Belediyesi 5 yıl sonra nihayet ehline teslim…

Kozlu tarihinin en büyük ihanetine! ve her şeye rağmen! Kozlu Belediye Başkanlığı seçimini kazanan Başkan Ali Bektaş mazbatasını aldıktan sonra 5 Nisan Cuma günü Kozlu Belediye Başkanlığı makamına oturdu.

Kozlu halkı ile birlikte makam odasına giriş yapan Başkan Ali Bektaş’a AK Parti Zonguldak milletvekili Hamdi Uçar, Polat Türkmen ve Ahmet Çolakoğlu eşlik etti.

 

Devir teslim töreninde İl Başkanı Zeki Tosun ile mevcut  parti yöneticileri de hazır bulundu. 190 taşeron, 40 kadrolu işçi, 56 memur (55), 13 sözleşmeli toplam 300 kişilik personelden devir teslim töreninde en fazla 50 kişinin katılması dikkat çekti.

 

Devir teslim töreninden önce belediye önünde Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu. Başkan Bektaş okunan duaların ardından belediye binasına giriş yaptı.

Devir-teslim töreninde konuşanlardan  milletvekili Hamdi Uçar, seçim sonucunun Kozluya hayırlı olması dileğinde bulundu. Uçar ayrıca seçim sürecindeki çalışmalara gönderme yaparak

‘’yola çıktıklarımızı  yolda bulduklarımıza değişmeyiz. Büyük emeği geçenleri, her şeyini ortaya koyanları unutmayız. Kozlumuza en güzel hizmetleri ve yatırımları kazandıracağız ve bu uğurda tüm gayretimizi ortaya koyacağız ’’ dedi.

D

E

F

G

A

B

k


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>