REKTÖR ÇUFALI ZGC’Yİ ZİYARET ETTİ

Rektör Çufalı’dan Zonguldak Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret

 

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, 8 Mart Cuma günü Gazeteciler Cemiyeti’ne nezaket ziyaretinde bulundu.

Genel sekreter Hayri Bulazar’ın da eşlik ettiği ziyarette Rektörümüz, Cemiyet Başkanı Derya Akbıyık ve Cemiyet üyeleri ile bir süre sohbet etti, Zonguldak gündemi ve üniversitenin şehirdeki potansiyeli üzerine istişarede bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Akbıyık, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nin ilimiz ve bölgemiz genelindeki öneminden bahsederken Prof. Dr. Çufalı da; üniversite olarak medyaya her zaman önem verdiklerini, üniversitenin ulusal ve uluslararası faaliyetleri, şehirdeki önemi ve çalışmalarının kamuoyuna aktarılması ve kamuoyunun aydınlatılması yönünde en doğru bir şekilde medyayı bilgilendirmeye çalıştıklarını vurguladı.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>