MİLLETVEKİLİ HAMDİ UÇAR’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi UÇAR  Yeni Zonguldak Gazetesi’ni ziyaret etti. Gazete ofisinde kahvaltının ardından yaklaşık iki saat süren  ziyaret samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşti.

 

Milletvekili Hamdi Uçar ziyaretinde birlik beraberliğin altını çizerek, ‘’üç milletvekiliyle birlikte Zonguldak için mücadele ediyoruz. Milletvekili arkadaşlarım ve şahsım olarak ilk günden itibaren bir bütün olduk. Zonguldak’ın gelişimi ve yatırımlar noktasında tek vücut olarak koordineli bir çalışma temposu içindeyiz.

Ülkemiz genelindeki yatırımlara ve gelişime ilave olarak yerel anlamda da  Zonguldak’ımızı daha güzel seviyelere ulaştıracağız. Önümüzde yerel seçimler var. Hedefimiz, Zonguldak Merkez belediyesi başta olmak üzere tüm belediye başkanlıklarını AK Parti’ye kazandırmaktır. Bu hedef doğrultusunda halkımızın teveccühlerine bağlı kalarak partimizin yetkili kurulları seçim kazanacak en isabetli adayları belirleyecektir.’’ dedi.

 

Yeni Zonguldak Gazetesi İmtiyaz Sahibi İsmail Çelik ise ziyaretlerinden dolayı AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. 8 Eylül cumartesi günü gerçekleşen ziyaret,  karşılıklı görüş alışverişi ve sohbet şeklinde gerçekleşti.

IMG_0007

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>