KOZLU’DA BÜYÜK BULUŞMA

Ali Bektaş’ın AK Parti Kozlu Belediye Başkan Adayı olarak açıklanması Kozlu’da büyük sevinçle karşılandı.

Ali Bektaş’ın  adaylığı Kozlu’da;  ‘aday değil, Başkan’, ‘seçim bitti’, ‘başkan Ali Bektaş’tır’,  ‘efsane geri döndü’  şeklinde yorumlanırken,

diğer yandan özellikle CHP kanadında bu durum panik ve endişeyle karşılandı.

9 bini aşkın üyeye sahip AK Parti’nin mutlak gücü ile gönüllerin başkanı olarak Kozlu’nun hatta bölgenin en güçlü isminin bir araya gelmesi KOZLU’DA BÜYÜK BULUŞMA olarak değerlendirildi.

Ali Bektaş’ın adaylığıyla Kozlu siyaseti heyecan ve canlılık kazandı.

Seçim çalışmalarına başlayan Ali Bektaş ve AK Parti teşkilatları Kozlu halkıyla birlikte tek ses tek vücut olarak ekip çalışmalarına devam ediyor.

 

Kozlu sahil projesi başta olmak üzere Kozlu’ya kazandırdığı projeleri ‘geçmiş geçmişte kaldı’  diyerek anlatmak yerine yeni projeler  hazırlamayı tercih eden Başkan Ali Bektaş  farkını, ufkunu ve vizyonunu bir kez daha ortaya koyuyor.

Seçim süreci boyunca sürekli olarak Kozlu adına son derece önemli projeleri ardı ardına açıklayacak olan Başkan Ali Bektaş 20 den fazla projeyle  değerli Kozlu halkına hitap edecek.

ak 1

IMG_6157

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>