HERKES KONUŞTU O SUSTU…ŞİMDİ SIRA ONDA

2019 Mahalli İdareler Seçimlerine 1 yıl kala suskunluğunu bozan Ali BEKTAŞ belediye seçim çalışmalarının startını verdi…

’’ Ali BEKTAŞ aday adayı olmaz ADAY olur ‘’ diyen Bektaş iddiasını ortaya koydu. AK Parti önceki dönem Kozlu Belediye Başkanı ve 2014 yılı AK Parti Zonguldak Belediye Başkan Adayı Ali BEKTAŞ  mart ayında Kozlu Belediye Başkanlığı için adaylık açıklamasında bulunacağını söyledi.

IMG_4354

Mart 2018’deki adaylık açıklamasının ardından Mart 2019’da çok sevdiği Kozlu için değerli Kozlu halkının destek ve teveccühleriyle sandıktan çıkacağını söyleyen Ali BEKTAŞ;

‘’  2019 seçimlerinin zor geçeceği ve de  her zamankinden daha önemli olduğunun her fırsatta dile getirildiği bir ortamda halkımız tarafından en favori aday olarak gösterilmem beni gerçekten mutlu ediyor, onure ediyor.Bu vesileyle çok sevdiğim değerli Kozlu Halkına bir kez daha teşekkür ediyorum’’ dedi.

Ali BEKTAŞ, ‘’ halkımızın genel anlamdaki destek ve  görüşleri ile yapılan anketler sonucunda  Kozlu’da seçim kazanmaya en yakın aday olarak gösterilmem gerçekten memnuniyet verici. Tabi bu durum doğal olarak  adaylığım konusundaki beklentileri de yükseltiyor. Amaç, beklentilere cevap vererek seçim kazanmaktır. Bunun içinde seçimi riske atmamak gerekiyor. Bu da en doğru kararla mümkündür. Bu vesileyle, AK Parti Kozlu Belediye Başkan Adayı olarak verilecek fırsatı sonuca ulaştıracağımdan ve bu yolda elimden gelen mücadeleyi ve çalışma temposunu sergileyeceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın’’ dedi.

sahil 1

sahil 2

sahil 3

Kozlu’da Gelişim ve Değişim hamlelerini başlatan Ali BEKTAŞ

  1. ve 2. etap Kozlu Sahil Projesiyle Kozlu Sahilini Zonguldakın Vitrini haline getirmişti…NERDE KALMIŞTIK sloganıyla tekrar Kozlu Belediye Başkanlığına talip olan Ali BEKTAŞ’ın  projeleri arasında 3. etap sahil projesi de olmak üzere ilerleyen zamanlarda açıklanacak olan  çok sayıda proje bulunuyor. Zonguldak Merkez ve diğer ilçe belediye başkan adaylarının belirlenmesi sürecine ağırlık vermesi beklenen AK Parti’nin, Kozlu’yu sağlama alıp mümkün olan en kısa sürede Kozlu adayını açıklaması bekleniyor.

 IMG_4359

Çocuk, genç, yaşlı tüm Kozluyla her zaman el ele, gönül gönüle olan,

doğal ve samimi diyaloglarıyla  Halkta Karşılık bulan Ali BEKTAŞ,

gerektiğinde inisiyatif alabilen, ufku geniş, çözüm odaklı, cesur belediyecilik anlayışıyla ön plana çıkıyor. Toplumun her kesimine hitap eden BEKTAŞ ayrıca, şahıs olarak sahip olduğu yüksek oy potansiyeliyle de dikkat çekiyor.

2009-2014 yılları arasında AK Parti Kozlu Belediye Başkanı olarak görev yapan Ali BEKTAŞ 2014 yılında AK Parti’den Zonguldak Belediye Başkan Adayı gösterilmişti. AK Parti o seçimde Ali Bektaş’la 2009 seçimlerinde alınan 20 bin 914 oyun üzerine çıkarak 25 bin 249 oy almıştı.Ancak, bir önceki seçime göre oylarını 4 bin 335 artıran AK Parti, CHP’nin 26 bin 79 oy alması sonucunda  830 oyla kılpayı seçimi kaybetmişti.

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>