”HALKIN HİZMETKARIYIZ.BÖBÜRLENMEK.KİBİRLENMEK, EFELENMEK YOK”

Kozlu Yeni Belediye Hizmet Binası hizmet vermeye başladı. Başkan Kerim Yılmaz: ‘’Yeni Binayla birlikte geçmişi de bir kenara bırakın’’.

‘’ BİZLER HALKIN HİZMETKÂRIYIZ…BÖBÜRLENMEYE, KİBİRLENMEYE, BAŞKALARINA EFELENMEYE GEREK YOK’

Kozlu Belediyesi yeni hizmet binasına taşındı. Yeni Belediye Binası 14 Mayıs pazartesi günü hizmet vermeye başladı. Eski belediye binası önünde toplanan personelle birlikte Yeni Belediye Binasına yürüyen Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz’a belediye meclis üyeleri de eşlik etti.

Yeni Belediye Binası önünde yaptığı açılış konuşmasında belediye personeline seslenen Başkan Yılmaz personelden yeni bina ile birlikte  yeni bir sayfa açmalarını ve vatandaşla olan diyaloglarını daha da  üst seviyeye taşımalarını istedi. Ardından Başkan Yılmaz ve beraberindekiler  Fatih Mahallesi Cami İmam Hatibi İbrahim Etem Bodur eşliğinde yapılan duanın ardından binaya giriş yaptı.

 

Başkan Kerim Yılmaz’ın açılışta yaptığı konuşma şöyle;

‘’Hizmetkar,  hizmet ettiği insanın söylediklerini emir telakki eder. Bunları yerine getirme yönünde üzerine düşenin en güzelini yapmaya çalışır.

Sizlerden geçmişte olan bütün kırgınlıkları bütün dargınlıkları bir kenara bırakmanızı en azından birbiriniz arasındaki.. daha sonrada vatandaşla olan  diyaloglarınızı daha üst seviyeye taşımanızı diliyorum.Çünkü biz hizmetkarız. Halkın hizmetkarıyız. Biz buraya hizmet etmeye geldik. Belediyeci demek hizmetkar demektir. Hiç kimse bulunduğu yerde amaçsız değildir. Tabiî ki insan olarak onurlu ve şerefli birer insanız ama her şeyden önce hizmetkarız.

Onun için burada böbürlenmeye, kibirlenmeye,  başkalarına efelenmeye gerek yok. Biz halkın hizmetindeyiz. Hizmet noktasında en çabuk, en hızlı nasıl yerine getirebiliriz, talepleri nasıl karşılayabiliriz anlayışımız bu olup, bu şekilde çalışmalıyız. Kozlu’ya hayırlı olsun diyorum’’.

IMG_4750

IMG_4753

IMG_4756

IMG_4757

IMG_4762

IMG_4765

IMG_4773

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>