BU ACININ TARİFİ YOK

MUĞLA’NIN BODRUM İLÇESİ BİTEZ KAVŞAĞINDA MEYDANA GELEN KAZADA BERKANT GÜRLEYEN VE BERAT AYDIN HAYATINI KAYBETTİ.

ÇOK YAKIN ARKADAŞ OLAN BERKANT GÜRLEYEN VE BERAT AYDIN’IN VEFAT HABERİ TÜM KOZLU’YU DERİN  ÜZÜNTÜYE BOĞDU. GÜRLEYEN İNŞAATIN SAHİBİ İŞADAMI CENGİZ GÜRLEYEN’İN OĞLU BERKANT GÜRLEYEN İLE ZONGULDAK BİZİM ÇORBACI’NIN SAHİBİ ABDULLAH AYDIN’IN OĞLU BERAT AYDIN ELİM KAZADA HAYATINI KAYBEDERKEN, ARAÇTA BULUNAN DİĞER ARKADAŞLARI METİN KUKUL, SEFA ÇAKAL VE ALPER BAHADIR YARALI OLARAK BODRUM’DAKİ HASTANELERE KALDIRILDI.

GÜRLEYEN VE AYDIN AİLELERİ BU ACI HABERLE YIKILIRKEN, GENÇLERİN ÖLÜM HABERİ YAKINLARINI VE SEVENLERİNİ ÜZÜNTÜYE BOĞDU.

MUĞLA’NIN BODRUM İLÇESİ BİTEZ KAVŞAĞINDA MEYDANA GELEN TRAFİK KAZASINDA BERKANT GÜRLEYEN VE BERAT AYDIN HAYATINI KAYBETTİ. KAZA SONRASI HURDAYA DÖNEN 67 AB 700 PLAKALI ARACI KULLANAN 25 YAŞINDAKİ BERKANT GÜRLEYEN VE 26 YAŞINDAKİ BERAT AYDIN HAYATINI KAYBEDERKEN, AĞIR YARALANAN METİN KUKUL, SEFA ÇAKAL VE ALPER BAHADIR BODRUM’DAKİ HASTANELERDE TEDAVİ ALTINA ALINDILAR.

HAYATINI KAYBEDEN GENÇ KARDEŞLERİMİZ BERKANT GÜRLEYEN VE BERAT AYDIN’A ALLAH’TAN RAHMET,

BU BÜYÜK ACIYLA KARŞI KARŞIYA KALAN GÜRLEYEN VE AYDIN AİLELERİNE BAŞSAĞLIĞI VE SABIRLAR DİLİYORUZ. KAZADA YARALANAN GENÇ KARDEŞLERİMİZE DE  ACİL ŞİFALAR DİLİYORUZ.

kaza

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>