Belediye çare arıyor…İLBANK olmazsa diğer bankalar

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz’ın biriken işçi maaşları ve yatırımlardan kaynaklanan ödemeler için kaynak arayışı sürüyor.

Göreve geldiği ilk haftalarda ilk önce biriken işçi maaşlarını ödeyen ve büyük takdir toplayan Başkan Yılmaz, tekrar biriken ödemeler için maddi kaynak arayışlarını sürdürüyor.

IMG_0011

Belediye Meclisinin mart ayı 1. toplantısında konuya çare arayan Yılmaz, İlbank’ın yanı sıra diğer bankalardan da  kredi alınması konusunda meclisten oy birliğiyle yetki aldı.

Buna göre; ‘’ Kanalizasyon hatlarının ana kolektör hattına bağlanması ve muhtelif mahallelerde kanalizasyon hattı yapım işi’’ ve ‘’Emekli Olacak Personeller’’ için İLBANK’tan veya diğer bankalardan kredi alınmak suretiyle Belediye Başkanına borçlanma yetkisi verilmesi oy birliğiyle kabul edildi.

Meclis toplantısında ayrıca; ‘’Kozlu Merkez İçme Suyu yapım işleri’’ ile  ‘’Kavşak refüj ve çevre düzenleme yapım işi’’  için ve de ‘’Sokak Hayvanları Bakımevi Yapım işi’’ için Keşif Artışı talepleri oy birliğiyle bütçe komisyonuna havale edildi.

 

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>