BAŞKANIN GÖZYAŞLARI!

BAŞKANIN GÖZYAŞLARI!

Hayatını kaybeden Kozlu Belediyesi Başkan Yardımcısı Şaban Bilgin (50) için Kozlu Belediyesi önünde tören düzenlendi. Cenaze töreninde hüzünlü anlar yaşanırken, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş merhum Şaban BİLGİN’in oğluna sarılarak gözyaşlarına hakim olamadı.

Başkan Ali Bektaş konuşmasında, ‘’bu ahir zamanda bu dünya için her şey boş.Ama Şaban kardeşim bu Kozlu için çoğu belediye başkanından çok daha fazla çalıştı.O bana Mehmet amcanın emanetiydi. Geride kalanlarda bana emanet. Herkesi saygı duruşuna davet ediyorum. Çünkü o bunu fazlasıyla hak ediyor. Mekanı Cennet olsun, Allah rahmet eylesin’’ dedi.

Törende dua yapan Kozlu İlçe Müftüsü Şevket Bulut,

‘’ vazife aşkıyla  tüm gayretiyle çalışıp, Kozlumuza güzel hizmetler veren, iyi kalpli, insanlardan güler yüzünü esirgemeyen ancak ne acı ki genç yaşta aramızdan ayrılarak Rahmeti Rahman’a kavuşan Şaban Başkanımıza Allah’tan rahmet diliyorum’’ diyerek meydanı dolduran kalabalıktan helallik istedi.

Belediye binası önünde gerçekleşen cenaze törenine; Kozlu Kaymakamı Hüseyin Ergi, Kozlu ilçe kurum amirleri, okul müdürleri ve öğretmenleri, esnaflar, belediye meclis üyeleri, belediye personelleri ile Bilgin Ailesi, yakınları ve sevenleri katıldı.

 

Yaklaşık 1 ay önce beyin kanaması sonucu BEÜ uygulama ve araştırma hastanesinde tedavi görmekte olan Şaban Bilgin’in vefatı tüm Kozluyu üzüntüye boğdu. Genç yaşta aramızdan ayrılan Şaban Bilgin evli ve 3 çocuk babasıydı.

Kozlu Belediyesi Teknik Başkan Yardımcısı Mühendis Şaban Bilgin Kozlu Aziziye Camiinde öğle namazının ardından kılınan cenaze namazını müteakip, 16 Aralık 2019 Pazartesi günü Bilginler Adası olarak bilinen mevkideki aile mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.

Cenaze namazına; Kozlu İlçesi kurum müdürleri, amirleri, çalışanları ve Kozlulu vatandaşlarla birlikte, Zonguldak Valisi Erdoğan BEKTAŞ, milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar, İl Genel meclisi başkanı Necdet Karaveli, siyasiler, belediye başkanları, STK temsilcileri ve yüzlerce vatandaş katıldı.

Güleryüzünü insanlardan hiçbir zaman eksik etmeyen, ani gelişen rahatsızlığı sonucu aramızdan ayrılan Şaban BİLGİN Başkanımıza Allah’tan Rahmet, geride bıraktığı acılı Ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Mekanı Cennet Olsun.

Kozlumuzun başı sağ olsun.

IMG_7366

IMG_7350

IMG_7354IMG_7370

IMG_7340

IMG_7331

IMG_7326

IMG_7321

IMG_7373

IMG_7374

IMG_7375

 

.

 

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>