BAŞKAN ALİ BEKTAŞ YENİ İLÇE BİNASINA SAHİP ÇIKTI

BAŞKAN ALİ BEKTAŞ

YENİ İLÇE BİNASINA SAHİP ÇIKTI

 

Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, yaklaşık 2 yıldır yeni binasına taşınamayan AK Parti Kozlu İlçe binası için düğmeye bastı. Başkan Ali Bektaş’ın talimatıyla onarım işleri hızlandırılan yeni ilçe binası Kurban Bayramına yetiştirilmeye çalışılıyor.

 

Yaklaşık iki yıldır tamir ve onarımı bir türlü tamamlanamayan ve taşınma işlemi yılan hikayesine dönen yeni ilçe binasında sona gelindi.

Belediyenin içinde bulunduğu ekonomik krize rağmen Başkan Ali Bektaş’ın iradesini ortaya koyup  gayretleri ile AK Parti ilçe binasına sahip çıkması bir kez daha ‘’Yaparsa Ali Bektaş Yapar’’ dedirtti.

 

Yeni Belediye Binasına çok yakın bir mesafede bulunan yeni AK Parti İlçe Başkanlığı binasında;  geniş ölçülerde toplantı salonu, ilçe başkanlığı odası, sekreter odası, kadın kolları başkanlığı odası, gençlik kolları başkanlığı odası, mutfak ile bay-ve bayan tuvaletleri bulunuyor.

Önümüzdeki günlerde kullanıma hazır hale gelecek olan bina ile,  AK Parti Kozlu İlçe Başkanlığı ilçeye yakışır nitelikte modern ve ferah bir mekana  kavuşmuş  olacak.

yeni ilçe     

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>