ALİ BEKTAŞ ve PROJELERİNE KOZLUNUN 9 MAHALLESİNDEN TAM DESTEK

AK Parti Kozlu Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş’a Kozlunun 9 mahallesinin tamamından destek yağıyor. 9 mahallenin tamamında düzenlenen ev toplantılarında mahalle sakinlerinin yoğun katılımı ile karşılaşan Ali Bektaş ve ekibi 2019-2024 yılları arası Kozluda hayata geçirilecek projeleri anlatıyor. Kozlu halkı Ali Bektaş’ın projelerini konuşurken, projelerin tamamını uygulanabilir buluyor ve ‘’Yaparsa Ali Bektaş Yapar’’ diyor. Kozlu Yeni Pazar Yeri Projesi, Katlı Otopark Projesi, 3. Kısım Sahil Projesi, Göğüs Hastalıkları Hastanesi Projesi, Araç Muayene İstasyonu Projesi, Sosyal Projeler, Gençlik Projeleri başta olmak üzere genç yaşlı Kozlu halkının tamamına hitap eden projeleri vatandaşlara sunan Başkan Ali Bektaş vatandaşlardan  proje kitapçıklarını mutlaka okumalarını  özellikle rica ediyor.

 

‘BİZİM KİMSE İLE DERDİMİZ YOK ANCAK;

HİÇ KİMSE SEÇİM VAR DİYE EDEBİYAT YAPMASIN.

VARSA BİR ESERİ SÖYLESİN.VARSA PROJESİ AÇIKLASIN’.

 

Rakip adaylar 20 dakikalık  konuşma sürelerinin 19 dakikasını Ali Bektaş’ı eleştirmekle geçirirken;  Toplantılardaki konuşma süresinin tamamında Kozlunun gelişimi yönünde projelerini anlatan, mahallelere has sorunların çözümü noktasında mahalle sakinlerinin görüşlerini alan Başkan Ali Bektaş’ın her ev toplantısı samimi bir havada coşkulu kalabalıklara sahne oluyor.

Kozlu Sahil projesini ve diğer birçok projeyi  Kozluya kazandırmasına rağmen yaptıkları üzerinden konuşmayı tercih etmeyen Ali Bektaş  yepyeni projelerle Kozlu için 2024 hedeflerine doğru emin adımlarla koşuyor.

Başkan Ali Bektaş ev toplantılarında vatandaşların söylemleriyle de karşılaşıyor. Vatandaşlar konuşmalarında

‘’ hiç kimse bizim üzerimizden hak etmediği halde oy devşirme gayretine girmesin. Bugün bize hemşerim diyen 2014 seçimlerinde hemşerisi kaybetsin diye mücadele vermedi mi. Biz bunu unutmayız. Siz o dönemde AK Partinin adayı Rahmetli Başkan Ertan Şahin seçimi kazansın diyerek her türlü desteği vermenize rağmen, bugün bize hemşerim diyen neredeydi. Biz gerçekleri biliyoruz. 5 yıldır düğünde, cenazede, acıda, sevinçte halkın yanında olmayanların sadece seçim döneminde hemşerim edebiyatına sığınmasını asla kabul etmiyoruz. Biz gönül adamını, çözüm adamını, geçmişte olduğu gibi bu dönemde de yepyeni projelerle Kozlumuzu gururlandıracak olanı çok iyi biliyoruz. Yolunuz açık olsun başkanım’’ diyerek Ali Bektaş’a olan sevgi ve desteklerini açık olarak ortaya koyuyorlar.

fatih 2

fatih 3

GÜNEY

GÜNEY 1

GÜNEY MAH.

İŞTE MERKEZ

MERKEZ

19

19 MAYIS

 

 

 

 

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>