ALİ BEKTAŞ: ”HERKESİ KUCAKLAYACAĞIZ”

ALİ BEKTAŞ: ‘’ HİÇ KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN. HERKESİ

KUCAKLAYACAĞIZ’’

 

AK Parti Kozlu Belediye Başkan Adayı  Ali BEKTAŞ ilk açıklamayı Yeni Zonguldak Gazetesi’ne yaptı. AK Parti Kozlu Belediye Başkan Adayı Sayın  Ali BEKTAŞ’ın açıklaması şöyle:

‘’ bayrak yarışına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu bir hizmet yarışıdır.Rahmetli Başkanımız Ertan Şahin’in ardından değerli Başkanımız Kerim Yılmaz’ın  bıraktığı yerden hep birlikte birlik beraberlik içinde yola devam ediyoruz.

Belediyemiz bir ailedir. Aileden hiç kimsenin üzülmesine, tedirgin olmasına asla müsaade etmeyiz. Herkes rahat olsun.  Ali Bektaş’ın olduğu yerde üzüntüye, tedirginliğe, yeise kapılmaya asla yer yoktur. Benim bu hayatta en nefret ettiğim konu dedikodudur. Kozlumuzun birlik beraberliğini ve samimiyetini hiç kimse bozamamıştır bundan sonrada bozamayacaktır. Ben bu vesile ile   Aday tanıtım toplantısına yoğun katılım sağlayan değerli Kozlu halkına, tüm belediye çalışanlarına, AK Parti Kozlu teşkilatımızın tüm birimlerine bir kez daha sevgilerimi ve şükranlarımı sunuyorum.

Allahın izniyle,  Kozlumuzda halkımızın büyük desteği ve teveccühleriyle tarihi bir oy alarak seçimi kazanıp AK Parti bayrağını dalgalandırmaya devam edeceğiz.  Çıkmış olduğumuz bu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun’’.

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>