8 YIL BOYUNCA BERABER BÜYÜYECEKLER

                  Minik öğrencilerden

        ‘tüm Türkiye’ye örnek olacak’

                        Dev Proje

 

8 YIL BOYUNCA BERABER BÜYÜYECEKLER

‘’Fidanlarımızla Büyüyoruz Projesi’’ kapsamında  Kozlu Cengiz Topel İlköğretim Okulu 1. sınıf öğrencileri okul bahçesine fidan diktiler. Sekiz yıl boyunca öğrencilerle büyüyüp, gelişecek olan fidanları,   tüm ilk ve ortaokul öğrencileri, öğretmenleri, okul müdürü Osman Menteş ve veliler  eşliğinde okul bahçesine  diken öğrenciler ‘’Fidanlarımızla Büyüyoruz’’ diyerek daha çocuk yaşta doğa ve ağaç sevgisine ulaşmış oldular.

Bu anlamlı projeyle; İlköğretime yeni başlayan minik öğrenciler, doğa ve ağaç sevgisinin yaygınlaşması adına tüm Türkiye’ye örnek olacak muhteşem bir projeye de imza atmış oldular.  

Dikmiş oldukları fidanlarla birlikte 8 yıl boyunca beraber büyüyecek olan öğrenciler,  okul bahçesine diktikleri üzerinde isimleri yazılı olan fidanlara can suyunu vererek doğaya büyük katkı sağladılar.

Yeni Zonguldak Gazetesi olarak,  bu projeyi başarıyla uygulayan öğrencilerimiz ile Cengiz Topel Ortaokulunu tebrik ediyoruz. 

fidan 1 

fidan 3

 

fidan 4

FİDAN 5

fidan 2

 

 

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>