HER ŞEY ÇOK DAHA GÜZEL OLACAK

BAŞYAZI-İSMAİL ÇELİK

Yayın hayatımızda 14 yılı geride bıraktık. 15’inci yaşımızı kutlayan tüm dostlara gönülden teşekkür ediyorum.

 14 yıl boyunca olduğu gibi  ve Allah nasip ettiği sürece Zonguldak ve Kozlu menfaatleri doğrultusunda yayın hayatımıza devam edeceğimizi belirtmek istiyorum.  

İlçe adına geleceğe umutla baktığımızı söyleyebilirim. Yeni yeni İlçe görünümüne kavuşan Kozlu her zaman ifade ettiğimiz gibi gelişmeye en müsait bölgelerin başında geliyor. Çoğu İl’de dahi olmayan güzellikte bir Hükümet Konağı, Yeni Belediye Binası ve sürekli yükselen İlçe merkezi nüfusuyla (39 bin 335) Kozlu geleceğe umutla bakıyor.

Bu beklentiye Kozlu Belediyesinin de katkı sağladığını görüyoruz.  Tek caddelik kent merkezinin aksine son olarak  Kozlu İlçesinde trafik akışını rahatlatacak olan Bulvar çalışmasına imza atılıyor. ‘’Ne varsa Kozlu’da var’’ diyebiliyoruz. İlçedeki Kurumsal yapılanmanın işlevsel hale dönüşmesi için de 1 yıl gibi bir süreye ihtiyaç var. Bu süre sonunda,  Kurucu Kaymakamımız Sayın Ahmet Karakaya’nın öncülüğünde ve  AK Parti’li Kozlu Belediyesinin çalışmaları doğrultusunda her şey çok daha güzel olacaktır. 

Ben,  gazetemizin 15’inci yaşına girmesi dolayısıyla bizleri  bizzat kutlayan, çiçek gönderen ve telefonla arayan il ve il dışından çok sayıdaki tüm dostlara bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.

Saygılarımla..             

           

 

 

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>