HER ŞEY ÇOK DAHA GÜZEL OLACAK

BAŞYAZI-İSMAİL ÇELİK

 

Yayın hayatımızda kazasız belasız 15 yılı geride bıraktık. 16’ncı yaşımızı kutlayan tüm dostlara gönülden teşekkür ediyorum.

15 yıl boyunca olduğu gibi  ve Allah nasip ettiği sürece Zonguldak ve Kozlu menfaatleri doğrultusunda yayın hayatımıza devam edeceğimizi belirtmek istiyorum.

Kozlu İlçesi  adına geleceğe umutla baktığımızı söyleyebilirim.  Belde iken İlçe olan Kozlu her zaman ifade ettiğimiz gibi gelişmeye en müsait bölgelerin başında geliyor. Çoğu İl’de dahi olmayan güzellikte bir Hükümet Konağı, Yeni Belediye Binası ve sürekli yükselen İlçe merkezi nüfusuyla toplamda elli  bine yaklaşan bir ilçe, Kozlu geleceğe umutla bakıyor.  Bu beklentiye Kozlu Belediyesinin de katkı sağladığını görüyoruz.  Tek caddelik kent merkezinin aksine son olarak  Kozlu İlçesinde trafik akışını rahatlatacak olan Bulvar çalışmasına imza atılıyor. ‘’Ne varsa Kozlu’da var’’ diyebiliyoruz. İlçedeki Kurumsal yapılanmanın işlevsel hale dönüşmesi için de olumlu gelişmeler var. Kurucu Kaymakamımız Sayın Ahmet Karakaya’nın öncülüğünde ve  AK Parti’li Kozlu Belediyesinin çalışmaları doğrultusunda her şey çok daha güzel olacaktır beklentisi içerisindeyiz.

Yeni Zonguldak Gazetesi yeni ofisine taşınmasının ardından yayın hayatındaki 16’ncı yılını kutluyor. Bu vesileyle 3 Mart 2018 Cumartesi günü bu sevincimize ortak olarak bizleri onurlandıran; Sayın Valimiz Ahmet ÇINAR başta olmak üzere,  Kozlu Kaymakamı Ahmet Karakaya, Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, AK Parti Zonguldak milletvekili adayı Akın Kaymak, AK Parti Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Gören, CHP Kozlu İlçe Başkanı Cengiz Bank, MHP Kozlu İlçe Başkanı Murat Gülsever, Kozlu İlçe Müftü vekili Osman Fatih Eryiğit, ÖNDER erkek öğrenci yurdu Müdürü Fevzi Kocakulak, Kozlu Din Görevlileri Derneği Başkanı Adem Çelik, TTK Kozlu idari Müdür Yardımcısı Sedat Güngör, TTK Kozlu Başmühendisi Faik Alp, değerli Kozlu esnaflarımızdan Mehmet Sönmez,  Çınar Gazetesi sahibi Ali Cinal,  İşadamı Cengiz Gürleyen, İşadamı Şahin Yalçın, İşadamı-Kozlu Belediye Meclis Üyesi Tahsin Karaarslan’a gazetemiz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ayrıca gazetemizin 16’ıncı yaşına girmesi dolayısıyla bizleri bu güne kadar ve bu günden sonra da  bizzat kutlayan, çiçek gönderen ve telefonla arayan il ve il dışından çok sayıdaki tüm dostlara bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.

Saygılarımla..

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>