ALİ BEKTAŞ ZAFERE KOŞARKEN, BAZILARI BALON ŞİŞİRİYOR

ÖZCAN ÇELİK-SİYASET GÜNLÜĞÜ

Kozlu seçmeni ve kamuoyu aslında Ali Bektaş’ın adaylığının açıklandığı gün kararını vermiş, seçim sonucunu ilan etmişti.

Ancak, Ali Bektaş durmadı, Kozlu sevdası için projeler hazırladı bu projeler aslında seçim döneminde hazırlanmadı, Ali Başkan bu projeleri 5 yıldır hazırlıyordu.Seçim döneminde devamlı bu projeleri anlattı ve de anlatmaya devam ediyor.Bazıları gibi  Karalama yapmadan, iftira atmadan sadece yapacaklarını anlattı.

Geçmişte yaptıklarından bile söz etmedi. Mesela ‘’Kozlu sahilini ben yaptım’’ dediğini duydunuz mu? duymadınız. Çünkü onun ufku geniştir. Hep ileriye baktığından Kozludaki gelişim ve değişiminin mimarı olduğunu dahi söylemez. Oysa ki; bazılarının bir tane eseri bile olsaydı bunu her fırsatta dile getirirdi. Ama hiçbir eserleri yok. Karalama, dedikodu, iftira, yalan dolan, sürekli olumsuz düşünceler içinde çağ dışı bir seçim çalışması içindeler.Çünkü yapacakları başka bir şey yok.

Ali Bektaş ise  projelerini anlatıyor, meydanlara hitap ediyor, genci, yaşlısı her kesimi kucaklıyor.

Bu arada bir de Balon şişiriciler var. İnanmadıkları halde sırf kişisel takıntılarından dolayı bir balon bulmuşlar şişirip duruyorlar.’’Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol’’ derler adama. Dürüst ol derler adama. Sevmeyebilirsin, için kabul etmeyebilir, Normaldir. Ancak 31 mart akşamı AK Partinin ve Ali Bektaş’ın zaferinin kutlandığı meydanlarda herkesten fazla sevinirken bu gibilerin iki gün önce balon şişirdiğini hiç kimse unutmayacak. Her şey ortada Kozlu’da Zafer Ali Bektaş’ındır. Zafer Kozlunundur.

Bazıları balon şişirmeye devam etsin. Ama fazla şişirmeyin haaa. Balona fazla üfleyip nefesinizi boşa harcamayın.  Bu balon öyle bir patlayacak ki,  baloncudan fazla bu balonu şişirenlerin ödü patlayacak.

SAYGILARIMLA. .

 

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>