2019-2024 arası HER ŞEY ÇOK DAHA GÜZEL OLACAK

İSMAİL ÇELİK- BAŞYAZI

Yayın hayatımızda kazasız belasız 16. yılı geride bıraktık. 17’nci yaşımızı kutlayan tüm dostlara gönülden teşekkür ediyorum. 3 Mart 2003’de kurulan, 5 Mart 2003 tarihinde yayın hayatına başlayan Yeni Zonguldak Gazetesi 16 yıl boyunca olduğu gibi ve Allah nasip ettiği sürece Zonguldak ve Kozlu menfaatleri doğrultusunda yayın hayatımıza devam edeceğimizi belirtmek istiyorum.

Kozlu İlçesi adına geleceğe umutla baktığımızı söyleyebilirim.  Belde iken İlçe olan Kozlu her zaman ifade ettiğimiz gibi gelişmeye en müsait bölgelerin başında geliyor. Çoğu İl’de dahi olmayan güzellikte bir Hükümet Konağı, denizin kenarında yeşil bir halı gibi uzanan sosyal yaşam alanlarıyla Zonguldak’ın vitrini haline gelen güzelim Kozlu sahili, Yeni Belediye Binası ve sürekli yükselen İlçe merkezi nüfusuyla toplamda elli bine yaklaşan bir ilçe olan Kozlu geleceğe umutla bakıyor.

Bu beklentiye Kozlu Belediyesinin de katkı sağladığını görüyoruz.   ‘’Ne varsa Kozlu’da var’’ diyebiliyoruz. İlçedeki Kurumsal yapılanmanın işlevsel hale dönüşmesi de ilçe adına son derece önemli.  Kaymakamımız Sayın Hüseyin Ergi’nin öncülüğünde ve  AK Parti’li Kozlu Belediyesinin çalışmaları doğrultusunda her şey çok daha güzel olacaktır beklentisi içerisindeyiz.

Kozlu  2019-2024 yılları arası  tarihinin en önemli gelişimini sağlayacaktır. Hükümet destekli bir belediyenin ufku açık,, tecrübesi yüksek,  çözüm ve yönetim kabiliyetine sahip bir ekiple çoğu illerde dahi olmayan birbirinden önemli ve de yapılabilir projeleri hayata geçireceğine olan güven ve inanç Kozlu halkında mevcuttur.  Hiç şüphemiz yok ki Kozlu; Zonguldak’ın parlayan yıldızı olmaya devam edecektir.

Yeni Zonguldak Gazetesi  yayın hayatındaki 17’incı yılını kutluyor. Bu vesileyle bizleri hatırlayan, Kutlama Mesajı yayınlayan ve ziyarette bulunan tüm dostlara teşekkür ediyorum.

Ayrıca gazetemizin 17’nci yaşına girmesi dolayısıyla bizleri bu güne kadar ve bu günden sonra da  bizzat kutlayan, çiçek gönderen ve telefonla arayan il ve il dışından çok sayıdaki tüm dostlara bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.

Saygılarımla..

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>